Poštovani dr. Miliću,
    Pišem Vam nakon čitanja Vašeg članka o vaskulogenoj impotenciji na sajtu stetoskop.info. Imam 24 godine i imam probleme sa erekcijom celog života. Nikada nisam mogao da održim erekciju dovoljno dobro i dugo za seksualni odnos, pa sam poslednjih nekoliko godina koristio viagru i cialis kao pomoćna sredstava. Pre nekoliko meseci rešio sam da sve ispitam, ne bih li našao uzrok problema. Uradio sam hormonsku analizu, analizu krvi, ultrazvuk testisa, na kraju i dopler penisa. Dva puta sam dobijao intrakavarne injekcije PGE međutim skoro da nikako nisam reagovao na iste. Drugi put pri rađenju doplera sam postigao potpunu erekciju ali sam istu ubrzo i izgubio pa je sve vreme penis bio u nekoj poluerekciji. Svi rezultati su mi bili savršeni osim postojanja venskog odliva. Doktor je savetovao da se konsultujem sa neuropsihijatrom da bi on procenio da li je uzrok organskog ili psihogenog porekla. Međutim, čitajući Vaš članak video sam da imate veliko iskustvo u rešavanju problema ED i dijagnostikovanju problema, pa me interesuje da li je ikako moguće uraditi pregled kod Vas? Značio bi mi pregled kod takvog stručnjaka koji već ima dosta iskustva u dijagnostikovanju organskih uzroka ed. Nadam se Vašem odgovoru.
    S poštovanjem,

    Odgovoreno: 09. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Ja se nalazim na subspecijalizaciji iz kardiohirurgije u Beogradu i do oktobra meseca neću raditi na vaskularnoj klinici u Nišu. Pregled možemo zakazati Oktobra. Inače mišljenja sam da je kod Vas predominantna psihička a ne organska komponenta impotencije. Javite se svakako i psihijatru.
      Ass dr med sc Dragan Milić