Zanima me vase misljenje po pitanju mog zdravstvenog stanja.Dakle,imam  26 godina,majka sam dvoje dece,i problem sa dojkom.Osetila sam bol u  dojci jos pre dve godine,do tada je bilo sve u redu,a posle  toga,pronadjen mi je hipoehogen nodus promera 12*6mm.Dublje uz  pektoralnu fasciu opisani nodus je benignih karakteristika.Dojka me boli  cesto,ne znam sta da radim.Molim za Vase misljenje,pomoci ce mi,sigurna  sam.Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 01. 02. 2008.
    • Obzirom na opis simptoma koje imate kao i to da je velicina tumora dojke  12x6mm, savetujem vam da se uradi hirursko uklanjanje promene. Tumor se  posalje na PH pregled i tacno se postavi dijagnoza tipa tumora. Operacija  je kratka, radi se u lokalnoj anesteziji i veoma je laka. Na ovaj nacin  uklanja se svaka dilema a i vama ce se svakako smanjiti psihicko  opterecenje.