Poštovani,
    Prošlo je skoro mjesec dana od kako sam operisao sinus pilodinalis na sjedalnom dijelu ali potom izlaska iz bolnice osjetio sam da su mi linfne žlijezde kao i mirisne žlijezde uvećane i bolne na dodir požalio sam se svome doktoru ali on je rekao da je to od anestezije i da će to proći sada posle mjesec dana od operacionog zahvata ja imam i dalje isti problem sa žlijezdama ispod pazuha kao i na preponama opet sam se požalio doktoru on je rekao da je to ok i da će proći posle određenog vremena... Mada ja čisto vjerujem jer je sve bolnije i sve veće šta je Vaše mišljenje?
    Unaprijed zahvalan Nikola Dokonović

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovani Nikola,
      Uradite kompletne analize krvi (krvna slika i lab. Analize) kao i uz pregled tih regija i javite se lekaru. Imate limfadenopatiju i mora se definisati uzrok.
      Ass dr med sc Dragan Milić