Poštovani,
    Kako je moguće izlečiti tumor nadbubrežne žlezde neuroblastoma renis i. Sin c 630 meta pulmonum c 780, tumor je veliki 24cm sa 17cm, zahvatio je glavnu aortu kičme, jetru, slezinu i pankreas, imam vodu na plućima. Šta da radim, kome da se obratim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovani Marko,
      Potrebno je da se javite urologu radi procene operabiliteta tumora i obavezno onkologu i onkološkom konzilijumu koji će dati dalji protokol lečenja.
      Ass dr med sc Dragan Milić