Poštovani,
    imam 28 godina, nepušač, zdrava, majka dvoje dece i problem sa proširenim venama na nogama. Koju fizičku aktivnost bi mi preporučili kao vid rekreacije, na koji način da se upražnjava i u kakvoj obuci?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovana Jelena,
      najbolje je da redovno nosite elastične čarape, naročito kada ste prinuđeni da dugo stojite ili sedite. Svaka fizička aktivnost je poželjna (sa elastičnim čarapama) a obuća treba da bude sa ravnim đonom bez visokih štikli.
      Ass dr med sc Dragan Milić