Poštovani,
    posle operacije štitne žlezde, rez je zatvaran vrhunskom tehnikom u institutu u A. Kamenici, tzv. lepljenjem bez ušivanja i konaca ali mi je posle par dana rez koji je bio gotovo nevidljiv počeo da crveni i bulja i sada izgleda grozno. Ispod reza imam i dva ožiljka od drenova koji izgledaju kao zrno graška ispod kože. Objasnili su mi da mi je verovatno koža keloidna na tom mestu i da nema pomoći. Probala sam sve ali se samo neznatno povuklo crvenilo. Ima li mogućnosti da se ovaj ružan ožiljak nekako smanji? Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovana Lidija,
      ožiljak se možda može ukloniti potpuno novom operacijom ali Vam to niko ne može garantovati. Javite se plastičnom hirurgu na pregled.
      Ass dr med sc Dragan Milić