Poštovani doktore,
    imam veoma jake bolove i krvarenje hemoroida šta treba da uradim i koje lijekove da koristim da bi ti nesnosni bolovi prestali unaprijed vam se zahvaljujem.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovani Huseine,
      savetujem Vam da mažete factu mast nekoliko puta dnevno i da uzimate tableta phlebodia (prva pet dana 2 tablete dnevno a potom mesec dana po jedna tableta). Obavezno se javite i koloproktologu (hirurgu za debelo crevo) na pregled kako bi se utvrdilo tačno stanje Vaše bolesti i odredili mogući novi modaliteti lečenja (sklerozacija šuljeva ili operacija).
      Ass dr med sc Dragan Milić