Poštovani dr.!
    Na sredini leve šake imam neke ugruške, narodski " divo meso", koje najverovatno je nastalo od povrede prilikom cepanja drveta. Na dopir su tvrdi i bole me. Stalno vežbam šaku, tako da pomalo se otpusti. Video sam kod nekih prijatelja da im se šaka skoro zatvorila. Ja ovo imam nekoliko godina. Interesuje me, način lečenje, sem operacije i opasnosti od operacije.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovani Aleksandre,
      savetujem Vam da se javite kod plastičnog hirurga na pregled kako bi se tačno utvrdilo o čemu se radi. Možda je Dipitrenova kontraktura u pitanju. U svakom slučaju operacija nije zahtevna i daje dobre rezultate.
      Ass dr med sc Dragan Milić