Ja imam 27 godina.Imam devijaciju grudnog kosa, tj.kokosije grudi.Molim vas da li je mogu'e da se operisem jer mi vremenom sve vise smeta ova moja mana.Da li su godine sada problem, postoji li neki ruzik i koliko kosta operacija.Ranije sam se ustrucavala da pitam i da odem kod doktora a ovim putem mi je lakse.Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.

    • Postovana Gosp Mila,
      Veoma je tesko napraviti procenu izvodljivosti operacije korekcije grudnog kosa u Vasem slucaju na osnovu opisa. Neophodno je da se javite na pregled kod grudnog hirurga koji ce najbolje dati odgovore na Vasa pitanja. Godine nisu kontraindikacija za operaciju. Budite hrabri, javite se lekaru na pregled.
      S postovanjem, ass dr med sc Dragan Milic

Komentari na pitanje: #267

    • Darko Pekic 25. 03. 2011.

      Ja sam 2 puta operiso srce i imam problem pilecih grudi da li operacije srca prestavlja neki problem za hirusku intervenciju. Koliko su operacije uspesne? I dali posle operacije moze da se trenira i ako moze koliko je vreme pauziranja?

    • Imam 20 godina i imam, , kokosije grudi, , koliko bi kostala operacija ako bi se obavila? Hvala!