Poštovani,
    Imam 36 godina, 95 kg. muškarac, bez zdr. problema. Pre neko vreme primetio sam da ispod trbuha, prema dole pojavila se otekotina sa leve strane koja je vidljiva ali nije bolna na dodir. Koje bi analize trebalo da uradim.
    Unapred hvala i izvinite na gramatičkim greškama. Pozdrav iz Skoplja.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Oteklina na delu trbuha se može javiti zbog brojnih razloga i velika većina su potpuno benigne prirode. Jedini pregled koji Vam savetujem je ultrazvučni pregled te regije i naravno klinički pregled lekara koji će umnogome razjasniti stvari.
      Ass. dr. med. sc. Dragan Milić