Postovani gospodine Milic,
    Obracam Vam se jer sam na televiziji videla da se u Nisu vec na 10 pacijenata uradila operacija poznatija kao podvezivanje zeludca silikonskim trakama ( tzv. svedska metoda ). za sada sam videla da se operacija radila na ekstremno gojaznim osobama. Ja ne spadam u tu grupu. Imam 76 kilograma na 175 cm visine. Ugojila sam se 16 kilograma od svoje idealne tezine. Znam da se u inostranstvu taj zahvat radi i kod ljudi koji imaju oko 15 Kg viska kao i ja i da to spada u domen extetske hirurgije. Zanima me da li je i kod nas moguce da mi se uradi ta operacija ( koju bih naravno platila ) jer je jako skupo da putujem u inostranstvo da bi mi to uradili

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.
    • Postovana Violeta,
      Stav nase kuce je da se metoda izvodi kod ekstremno gojaznih osoba jer je ova metoda pokazala najbolje rezultate upravo kod ovih ljudi. Ipak savetujem Vam da se javite nasem direktoru dr Veroljubu Pejcicu na pregled. Dr Pejcic je svakako najpozvaniji da proceni da li ste Vi za ovu intervenciju ili ne. Mozete ga naci gotovo svakog dana na nasoj Klinici.
      S postovanjem,
      Ass Dr Med sc Dragan Milic