Poštovani!
    U nadi da ćete mi odgovoriti zanima me moj sin je sa mesec i pol dana operisao pupčanu kilu i bruh na levom testisu, sad ima četiri godine. Da li postoji mogućnost da se to povrati i da li bi mogao imati problema kad bude stariji sa oplodnjom. Inače je nemirniji i da li se mora paziti kroz život da npr. ne bavi se sa sportom ili da ne sme dizati teško? Pozdrav iz vukovara!
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 04. 2009.
    • Poštovana Biljana,
      Nema opasnosti da Vaš sin neće imati potomstvo i da će imati bilo kakvih problema u seksualnom životu. Ponovno pojavljivanje kile ne može se isključiti. Ako se to desi danas postoje odlične metode koje rešavaju taj problem (operacija sa mrežicom) te Vas uveravam da nemate razloga za brigu. Predlažem da dete ima normalan život u skladu sa svojim godinama. Ass dr. med. sc Dragan Milić.