Moje pitanje je - da li je u nisu trenutno dovoljno razvijen laparaskopski pristup kod rešavanja paraezofagealne hijetalne hernije i gerb-a, gde se to radi najbolje i kod kog hirurga? Nebitno da li on radi u privatnoj ili državnoj klinici. Ako mislite da bi trebalo to da se izvede kod nekog drugog hirurga van Niša molim Vas da date svoj predlog.
    Puno hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Poštovani Nenade,
      U Nišu postoji veoma razvijena laparoskopska hirurgija i ja vam preporučujem da se javite ili dr Ignjatoviću ili dr Pejčiću na Hirurškoj klinici KC Niš.
      ass dr med sc Dragan J Milić