Postovani dr.Milicu  Zamolila bih vas za misljenje posto sam bila kod dva lekara koja nemaju  istu dijagnozu.Evo o cemu se radi:Imam 23.god i porodila sam se pre 10  meseci carski rezom.Post-operativni tok je prosao ok,ali pre nekog  vremena mi se pojavila neka "kuglica" iznad rane koja me boli a pogotovu  kada imam ciklus.Odmah sam se obratila ginekoligu i sve sto je vezano za  ginekologiju je ok.Zatim sam isla kod hirurga u poliklinici  "Dr.Ristic"gde me je pregledao Dr. Jovanovic i kasnije je uradjen UZ.I  on mi je rekao da nije bruh niti granulom i da mora da me otvori da vidi  sta je jer se na Uz pokazalo nesto sto ima vene i kapilare.onda sam  otisla na KBC Bezanijska Kosa i tamo mi je Dr.Dusan Djordjevic rekao da  je ili kila ili granulom i da on mora da me secna da bi video.  Molim i Vas za misljenje.  Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 01. 2008.

    • Sve navedene dijagnoze su moguce pri cemu ja mislim da se najverovatnije  radi o granulomu. U svakom slucaju problem se jednostavno resava  operacijom. Intervencija je laka, radi se u lokalnoj anesteziji i nakon  nje sa sigurnoscu se moze postaviti tacna dijagnoza.