Pre mesec dana dobila sam upalu znojne zlezde ispod pazuha. Terapija je  stanicid mast ujutru, ihtamol uvece i doksiciklin svaki dan i na  kontrolu. Ona se smanjila samo se oseca na dodir da je jos uvek malo  upaljena. Da li ce i pored toga biti potrebna hiruska intervencija ili i  dalje neke kreme i antibiotik. Kako izgleda uklanjanje znojne zlezde, da  li je to preporuclivo, da li je pod totalnom anestezijom. inace lecim se  na vma, Hvala!!!

    Odgovoreno: 21. 01. 2008.
    •

      Vrlo je moguce da ce biti neophodna hirurska intervencija za uklanjanje  ove upaljene zlezde. Intervencija je veoma laka, radi se u lokalnoj  anesteziji pri cemu intervencija traje desetak minuta.   ass dr med sc Dragan Milic