Poštovani doktore, da li mi možete reći nešto o operacijama kokošijih grudi?
    Meni je ispupčena leva strana (mislim da je latinski naziv za to pectus carinatum). Ovoga meseca napunio sam 19 godina.
    Ako je operacija moguća, gde se može izvršiti kod nas?
    Molim Vas da mi odgovorite.
    S postovanjem, Aleksandar

    Odgovoreno: 28. 03. 2009.
    • Poštovani Aleksandre,
      Opis operacije korekcije grudnog koša prevazilazi namenu ovog sajta. U biti u pitanju je korekcija defekta koštanog sistema koja se može izvesti na nekoliko načina. Operaciju izvodi grudni hirurg i ja Vam savetujem da se javite njemu na pregled.
      ass dr med sc Dragan Milić