Osećam bolove između anusa i korena penisa.
    Imam dijagnostikovane preponske hernije. Da li je moj problem za urologa, s obzirom da uredno mokrim i koje bi biohemijske analize trebalo da uradim.
    Hvala

    Odgovoreno: 28. 03. 2009.
    • Poštovani Slobodane,
      Javite se urologu i koloproktologu na pregled (hirurg za debelo crevo). Ne postoje specificne biohemijske analize koje bi olakšale dijagnozu. Najbolje je uraditi klinički pregled a nakon toga i dodatne dijagnostičke procedure ako su potrebne.
      ass dr med sc Dragan Milić