Da li je moguće izvršiti premošćavanje krvnih sudova kod dijabetičara na insulinu (suženje je na nadkolenici).
    Ako je moguće gde bismo se mogli obratiti da se to uradi?

    Odgovoreno: 28. 03. 2009.
    • Poštovana Marijana,
      Apsolutno je moguće uraditi takvu operaciju. Inače ova vrsta operacije (natkoleni baj pas) nije teška i rezultati mogu biti odlični. Trebate da se javite vaskularnom hirurgu. Vaskularna hirurgija postoji u svim većim zdravstvenim centrima u Srbiji (Beograd, Niš, Novi Sad, Kragujevac, Užice....).
      ass dr med sc Dragan Milić