Poštovani doktore,
    Imam 59.godina. Moja dijagnoza je hiperthension artherialis. MCP chr hyperthensiva comp varices cruris bill, trombophlebitis sperficiali cruris bill. Doktor mi je rekao da treba da operišem obe noge. Šta mi vi savjetujete?
    Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 22. 03. 2009.
    • Poštovana Narandža,
      Ne mogu vam ništa precizno reći da li je potrebna operacija ili ne bez kliničkog pregleda i doppler pregleda vena nogu. Ako postoji insuficijencija ušća glavne površne vene noge (safene) i obzirom da ste imali tromboflebitise bilo bi dovoljno samo podvezivanje vene. ass dr med sc Dragan Milić