Dijagnoza: ingivijalna hernija.Hernija je nastala pre 10 dana. Imam 65 god. Imam od pre godinu dana i dijagnozu; Hypertnsio artelialis.St.postFAcum arrytmiia apsoluta. Da li je: 1/moguća operacija 2/pod kakvom anestezijom 3/koliki je rizik operacije?Unapred hvala !

    Odgovoreno: 03. 03. 2009.
    • Poštovani Milosave,
      Operacija je moguća i ona se u zavisnosti od veličine kile može uraditi i u lokalnoj anesteziji. Rizik je nakon adekvatne pripreme minimalan.
      ass dr med sc Dragan Milić