Poštovani doktore,
    imam 55. godina pojavilo mi se nešto na levoj strani stomaka u donjem delu veličine nešto manje nego kokošijeg jajeta, doktori su rekli da je masno tkivo, i predložili operaciju, posle operacije rekli su da nije bilo masno tkivo nego vrsta malignog tumora, doktor je rekao da je to odstranjeno i da nema razloga za dalja ispitivanja, to se odigralo pre 20-tak dana, želim da me Vi posavetujete i kažete mi šta da radim i koliko je to opasno.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 03. 2009.
    • Poštovana Smiljana,
       Na osnovu postavljene PH dijagnoze i vrste tumora potrebna je konsultacija onkoloskog konzilijuma o daljem postupanju.
       ass dr med sc Dragan Milić