Molim Vas,
    pre godinu dana sam otkrila sa leve strane ispod pupka uz karličnu kost zadebljanje koje bolucka kad se jače pipa. Mislila sam da je sa ginekol.strane, ali sve je ok. Normalna mi je stolica, moj ginekolog misli da je neka kila, ali pošto on nije za to stručan, ja pitam Vas.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 03. 03. 2009.
    • Poštovana Saška,
       Nemoguće je reći o čemu se radi bez kliničkog pregleda. Javite se hirurgu na pregled. Takodje je moguće uraditi i UZ pregled te regije kako bi se ustanovilo odakle potiče to tkivo.
       ass dr med sc Dragan Milić