Poštovani doktore,
    vrlo česti imam bol u donjem desnom delu stomaka, kad je hladnije i kad podižem nešto teško to je intezivnije. Bio sam na ultrazvuku i doktor mi je konstatovao po jedan kamen i u levom i u desnom bubregu i svi ostali organi su u redu, a simtome upale slepog creva nemam. On kaže da je najverovatnije neki bruh, ali spolja ništa nije vidljivo. Da li je to moguće? I da li još nešto sem toga može biti?
    Hvala!

    Odgovoreno: 03. 03. 2009.
    • Poštovani Sretene,
      Verovatno je reč o upali mišića ili o nekoj neuralgiji (pritisak na nerv). Štedite svoje stomačne mišiće i najverovatnije će doći do povlačenja bolova. Manje je verovatno da se radi o začetku kile ali je i to moguće.
       ass dr med sc Dragan Milić