Poštovani doktore,
    evo o čemu se radi: moj deda boluje od bolesti Ulcus cruris, lečen je duže vreme na VMA. Otpušten je sa predlogom za kućno lečenje uz previjanje sa Nu gelom i kontrolu svake druge nedelje. Rana se sporo zatvara i ima bolove, trenutno ne napreduje ništa bolje. Čuli smo za Vas, te Vas molimo kako da pomognemo dedi da se što pre oslobodi problema.
    Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovani Eldane,
      Mi lečimo ulcus cruris venske etiologije (očuvani arterijski krvni sudovi). Trenutno dr Živić i ja ne radimo u KC Niš te se javite dr Mariji na telefon 064 842 09 03 da se dogovorite oko termina pregleda. Od 1. marta počinjemo sa radom pa ćemo videti za termin pregleda nakon tog datuma.
       ass dr med sc Dragan Milić