Zadobila sam udar u lopaticu. Ultrazvuk je pokazao da oko mišiča ima dosta kostnih fragmenta. Udar je dobiven maja 2008 a bol (pekuča) je još uvijek prisutna. Sad imam terapije protiv bolova-uz i tens. Možete li mi odgovoriti dal ću s tim imati većih poteškoća ili se smijem nadati da će bolovi nestati. Najveći fragment mjeri 4mm. Hvala na odgovoru i sve pohvale za sve vas.
    Ljep pozdrav

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovana Naifa,
      Možete se nadati da će vremenom bolovi oslabiti, možda i prestati. Ipak sam sklon da mislim da će izvestan bol ostati i nakon sprovedenih svih terapeutskih mera.
       ass dr med sc Dragan Milic