Poštovani,
    u poslednje vreme osećam da mi desna noga trne ispod kolena, a iznad kolena imam sitne promene na koži u vidu ispucalih kapilara. Do skoro sam bio pušač i interesuje me da koji su simptomi pušačke noge? Moram da napomenem da sam se nakon prestanka pušenja dosta ugojio.
    Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovani Stanimire,
       Morate se javiti lekaru na pregled koji će utvrditi stanje krvotoka u vašim nogama. U slučaju da postoje pedalne pulsacije ne treba brinuti i treba misliti o bolu u nozi koji je posledica lumboishialgije.
      ass dr med sc Dragan Milić