Poštovani doktore,
    Otac mi je operisan pre 7 dana na VMA. Uradjena mu je fiksacija kičmenog pršljena tzv MIAMI MOSS. Posle operacije noge, od kolena na niže ga još više bole i rana mu curi. Dva puta je naživo ušivan i treba da se radi revizija rane. Naime likvor curi. Koliko je to opasno i da li možete malo da mi približite sliku trenutnog stanja pacijenta i zahvata?
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.
    • Postovani Slobodane, Radi se o likvoreji koja je uvek nezahvalna komplikacija. Prognoza zavisi od brojnih faktora a najbolji opis dobicete od operatora koji ima tacan uvid u operativni nalaz. Otac vam se nalazi u ustanovi koja ima savrsen odnos prema bolesniku tako da sam siguran da ce dobiti najbolju mogucu negu. ass dr med sc Dragan Milic