Da li su kapi Vendoksin efektivne pri dijabetičnoj angiopatiji i da li se mogu uzimati sa tabl. Pentoksifilin? Da li imate neko iskustvo sa primenom Vendoksina?

    Odgovoreno: 23. 01. 2009.

Komentari na pitanje: #19448

    • ALTERNATIVA MEDICA doo 23. 04. 2015.

      Poštovani posetioci foruma, molimo vas da nam se obratite sa konkretnijim podacima vezanim za dijagnozu i terapiju koju eventualno koristite. Kontakt telefon je 0113120381 ili putem imejla amedica@beotel.net

    • Da li sveju srcani bolesnici i dijabeticari da piju vedoksin kapi posto je moj tata i jedno i drugo hvala unapred

    • Ja bolojem od nogama i zelim da vindoksin kapi narucujem u holandiji kako se moze to?? Popzi te

    • Postovani, moja mama ima 73 godine. Ima problema sa pritiskom-cas je visok, cas nizak. Godinu dana ima terapiju lekovima prepisanih od lekara to su presolol i lopion kao i ujutru aspirin protecta. Nekada joj je pritisak 120/80, nekada, obicno ujutru je nizak 100/70 a nekada isto ujutru je visok 160/90, tokom dana obicno se pritisak normalizuje. Ponekada oseca malaksalost, lako se zamara, noge i ruke joj ne trnu ali ponekada oseca hladnocu na stopalima i prstima ruku. Da li sme da koristi vedoksin kapi, da li uopste da proba sa ovakvim nestabilnim pritiskom jer citamo da vendoksin kapi prvenstveno snizavaju poviseni krvi pritisak. A kod nje je promenjiv a zna da bude, kao sto sam vec napisao i nizak. Molim vas za odgovor hvala

    • Dobar dan!!!!!! Monopril 10mg, alopurinol, alopres 5mg, famotidin 20mg, alpha d3. To sve pije moj deda pa me zanima dali sme da uzme vedoksin kapi da pije unapred hvala!!!!!! Imao je mozdani udar

    • Bolujem od secerne bolesti i udaram inzolin 4 puta dnevno i dijaliziram se 4 puta nedeljno. Da li smem da kombinujem vendoksin kapi sa antikoagulantima?

    • Vendoksin kapi mozete poruciti, ako su vam potrebne, na 063/40 55 30. Kapi su do sada pokazale neverovatne rezultate i imaju sledeća dejstva: - povećava i ubrzava protok krvi kroz periferne krvne sudove, tako da omogućava bolju snabdevenost tkiva kiseonikom, - smanjuje sklonost ka slepljivanju trombocita, poboljšava postojanost eritrocita - smanjuje mogućnost stvaranja tromba, - deluje na otpornost i elastičnost krvnih sudova, smanjuje njihovu propustljivost, poboljšava vensku drenažu, tako da otklanja bol u nogama, smanjuje otoke, osećaj trnjenja, te se su se ove kapi pokazale efikasnim kod sportskih povreda, tupih povreda i nagnječenja, - smanjuje nivo triglicerida i holesterola u krvi, - povoljno utiče na funkciju jetre. Porucite i pomozite sebi i drugima.

    • Poštovana gospodo ja imam 60 godina imala sam 2 manja moždana udara krvni pritisak mi je stalno previsok takođe imam i vodu a sad mi je i hodanje problem srce mi je slabo i zgrušavanje krvi molim Vas za savjet jer pijem mnogo taableta šta vi mi preporučujete da ja trošim na ovo sve gore navedenodali su vendoksin kapi dobre za mene ili imate neko bolje sredstvo molila bida mi napisete gdje mogu da kupim Vaše preparate i Vaš kontakt telefon. Unapred hvala

    • Interesuje me sestra mi boluje od šećerne bolesti 4 puta udara izolin. Interesuje me da li bi smela da koristi Vendoksin kapi. Unapred zahvalna iz Holandije.