Poštovani doktore,
    da li ćete raditi u vaskularnoj ambulanti u februaru (pošto znam da ste dosta odsutni iz zemlje), nebi li dovela majku na kontrolu kod Vas kada ste i prognozirali, imajući u vidu da ste istu zakazali za 4 meseca (poslednji put smo bile u novembru)? Tada ste rekli i da je neophodno uzeti nove čarape, pa Vas pitam kada možemo doći na kontrolu?
    Pozdrav iz Kruševca,
    Marina Savić

    Odgovoreno: 17. 01. 2009.
    • Postovana Marina, Radim do 31. januara jer sam februara meseca u USA. Zakazite pregled na telefon 018 205 113 do 31.januara. Donesite uput za bolnicko lecenje overeno u zavodu kako biste carape dobili na teret fonda. ass dr med sc Dragan Milic