Da li se u našoj zemlji vrše operacije kičme putem lasera, kao što se radi u Institutu u Americi. Imam ozbiljnih problema i sa cervikalnom i lumbalnom kičmom, pa bih bio zahvalan ako bih dobio komentar i odgovor.

    Odgovoreno: 17. 01. 2009.
    • Postovani Slobodane, Ne znam da li se ove operacije rade u Srbiji jer je pitanje iz domena neurohirurgije. Postavite pitanje prof Ivici Stefanovicu na ovom istom sajtu. Inace operacija vertebroplastike se uspesno izvode na Institutu za radiologiju KC Nis. ass dr med sc Dragan Milic