Imam 71 god i probleme sa venama na nogama naročito na desnoj nozi. Kapilari su plavi, noga otiče, sada je pod upalom pa mi je lekar prepisao Cardiopirin100 i Phlebactic 600. Problem je što sam pre 5 god. imala čir želuca, pa mi cardi. aspirin 100 i stvaraju muku i bol u stomaku. Redovno nosim zavoj, koristim hepatotrombin mast i stavljam rakijane obloge da hladim.
    Da li mogu da kupim i koristim Tubulcus? Gde ga ima? Živim u okolini Zemuna.
    Hvala

    Odgovoreno: 17. 01. 2009.
    • Postovana Leposava, Carape kao sto su Tubulcus ne nose se kada je prisutna upala vena vec kada ona prodje u cilju da se upala ponovo ne javi. Mazite Lioton gel i uprskavajte ViaThrom sprej u predelu upale. Koristite Phlebodiu i pokusajte sa Aspirin protectom (100) umesto Cardiopirina. Za tubulcus carapu javite se dr Mariji na telefon 0648420903 koja takodje zivi u Zemunu. Ona ce vam objasniti kako je najlakse doci do carape. ass dr med sc Dragan Milic