Poštovani dr,
    pozvao sam, po Vašoj preporuci, Kliniku u Nišu, da mi zakažu pregled kod Vas, ali to nisu učinili, jer nisu znali kada ćete raditi u ambulanti.
    Da li možete da mi odgovorite u kom periodu ćete ordinirati u Nišu?
    Hvala.

    Odgovoreno: 28. 12. 2008.
    • Od 15. januara do 31. januara ambulanta će raditi svakog radnog dana (ponedeljak - četvrtak) popodne od 15h za pacijente bez uputa i utorkom i četvrtkom prepodne za one pacijente koji imaju uput za lečenje. Zakažite pregled na telefon 018 205 113