Poštovani,     moja ćerka je kao mala zadobila opekotine od vrele kafe i sad kad ima 12   godina ti ožiljci joj sve više smetaju. Hteo bih da se konsultujem sa   nekim   hirurgom plastične i rekonstruktivne hirurgije ali ne bih hteo da dete   odvedem kod bilo koga pa bih vas zamolio da me uputite na nekog dobrog   hirurga. Prvo sam hteo da idem na VMA ali sam ipak odlučio da se malo   raspitam .   Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 27. 11. 2007.
    • Na ovo Vam pitanje ne mogu pomoci. Plasticna hirurgija nije moja uza  specijalnost, i smatram da su sve kolege podjednako dobre. VMA kao i druge  ustanove koje se bave plasticnom i rekonstruktivnom hirurgijom predstavljaju  dobar izbor.   ass dr med sc Dragan Milic