Poštovani,
    Imam problema sa čukljevima na nogama. Htela sam to da operišem ali imam toliki strah, jer su mi rekli da će to ponovo da se vrati. Pitala bih Vas da li ta intervencija može da se se uradi sa totalnom anestezijom. Imam strašne bolove u predelu prstiju, ranu na čuklju.

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovana Gordana,
      Operacija se naravno može uraditi i u totalnoj anesteziji. Odlučiće anesteziolog. Imajte poverenje u Vaše lekare i nemojte se plašiti, jer operacija nije teška.
      ass dr med sc Dragan Milić