Poštovani doktore,
    moj otac je kod Vas nedavno bio na pregledu i dobio je Tubulcus čarapu. Prilikom navlačenja su počele pucati.
    Intersuje me može li samostalno kupiti negde u apoteci ili naručiti nekim drugim putem još jedan par? Hvala na posvećenom vremenu,
    Bojana Medar

    Odgovoreno: 18. 12. 2008.
    • Poštovana Bojana,
      Stupite u kontakt sa dr Marijom na telefon 064 842 09 03. Ipak iznenadjen sam da čarape pucaju tako brzo, jer obično imaju duži "rok trajanja" od oko 6 meseci.
      ass dr med sc Dragan Milić