Molim Vas da mi odgovorite na moje pitanje. Moja majka ima 67 god i boluje od karcinoma pankreasa. Operacija je otkazana zbog tromboze u nogama, a inače ima i anginu pektoris.
    Zanima me da li je uopšte kod nje moguće uraditi operaciju, jer ona misli da ne može i leči se alternativnom medicinom.

    Odgovoreno: 18. 12. 2008.
    • Poštovana Milka,
      Teško je bez potpunog uvida u kliničko stanje Vaše mame reći da li je operacija moguća ili ne. U svakom slučaju operativni zahvat jeste težak i zahtevan tako da ako postoje ozbiljni faktori rizika treba insistirati na konzervativnom lečenju.
      ass dr med sc Dragan Milić