Moj tetak je trenutno priključen na aparat za disanje, liječe ga od nekih bakterija, a to sve zbog operacije polipa i fistule na debelom crijevu. Operisan je 3 puta u roku od 8 dana, jer je poslije prve operacije, prilikom greške i uključivanja tri klizme, došlo do pucanja crijeva, a poslije druge i do curenja gnoja kroz dren. Inače je bio zdrav čovjek, ostali organi u savršenom stanju.
    Molim Vas za savjet šta da radimo, mnogo je iscrpljen, nekada reaguje, a onda opet ništa, da li znate za nekog hirurga stručnjaka koji bi mogao da spasi ovog čovjeka i kakvo je Vaše mišljenje o tome šta bi se moglo desiti, da li ima šanse da se oporavi ili ne? Živim u BiH.

    Odgovoreno: 07. 12. 2008.
    • Poštovana Jelena,
      Moram Vam priznati da se radi o izuzetno teškom stanju kod Vašeg rodjaka koje se često završava smrtnim ishodom. Oporavak je naravno moguć i zavisi od brojnih faktora. Prognoza je nezahvalna i lično mislim da će najbolju odluku o daljim postupcima doneti lekari koji ga leče.
      ass dr med sc Dragan Milić