Poštovani doktore,
    pisao sam Vam pre nekoliko dana u vezi izrade grafta za ugradnju endovaskularnim putem. Drago mi je što ste baš Vi odgovorili na moje pitanje. Moj otac rodjen 1952 god. ležao je baš na Vašem odeljenju u KC Niš u aprilu mesecu, ove godine. Konstatovali ste Vi i Vaš kolega prof. Jovanović AUNERIZMA ABDOMALNE AORTE. Otpušten je kući i rečeno, da će biti pozvan čim bude uradjen graf za ugradnju. U otpusnoj listi nije napisana nikakva kontrola. Od tada je prošlo sedam meseci, pa sam Vam zbog toga i postavio pitanje, koliko je vremena potrebno za izradu grafta. Živimo u danonoćnom stahu od mogućeg tragičnog ishoda, pa Vas molim, recite nam šta dalje da radimo.
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Postovani Dejane, Ne znam kako vas otac nije pozvan na operaciju ako je bilo reci za ugradnju endovaskularnog grafta. Posto se ja nalazim u Beogradu molim vas da se javite hitno dr Andjelkovicu (direktor vaskularne klinike) da prime vaseg oca na kliniku radi hospitalizacije. U slucaju da imate bilo kakvih problema javite mi se SMS porukom na 064 14 66 444. ass dr med sc Dragan Milic