Poštovani,
    obraćala sam Vam se pre 12 dana, medjutim ja i dalje osecam bol ispod pazuha i uključila sam amoksicilin ko što ste rekli, ali danas me je tako peklo ispod pazuha i osećala sam bol sa leve strane, takodje sam imala kao crvenilo ispod pazuha i imam utisak kao da mi gori cela ruka. O čemu se radi i zašto ovo već jednom ne prestane?
    Hvala Vam mnogo jođ jednom

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Postovana Marina, Moguce je da je doslo do infekcije u predelu ispod pazuha. Javite se na pregled dermatologu jer za postavljanje tacne dijagnoze treba uraditi i adekvatan klinicki pregled. ass dr med sc Dragan Milic