Poštovani,
    Pre 6 godina, posle izvesnog vremena ležanja zbog bolesti, došlo je do oticanja potkolenice leve noge i do pojave vidljive vene. Takodje, na stopalu i zglobu su ispucali kapilari. Vaskularni hirurg je tada preporučio uobičajene mere (kompresivni zavoj, ne dugo stajanje, hepatrombin i sl). Pre otprilike godinu i po dana sa unutrasnje strane zgloba mi se pojavila rana koja nije otvorena, ali nikako da zaraste, stoji krasta. Poslednjih mesec dana počelo je da me boli i peče prilično jako.
    Šta mi savetujete. Pošto sam iz Užica, mogu li da dodjem kod Vas na pregled?

    Odgovoreno: 23. 11. 2008.
    • Poštovani,
      Imate najverovatnije vensku ulceraciju koja se efikasno može tretirati višeslojnom kompresivnom bandazom sa Tubulkusom. Pošto se trenutno nalazim u Beogradu pregled možemo zakazati za kraj decembra. Javite se oko 15 decembra na telefon 018 204 113 i zakažite pregled.
      ass dr med sc Dragan Milić