Pozdrav doktore. Ja imam 17 godina i pre 5.5 godina sam se razboleo od   all   i izlecen sam i trebalo bi da uskoro imam dve operacije, odnosno krajem   decembra. Prva je utklanjanje uvecanih grudi hirurskim putem a druga je   utklanjanje fimoze. Koliko vremenski treba da prodje izmedju te dve   operacije? Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 02. 11. 2007.
    • Obzirom da operacija fimoze predstavlja manju intervenciju, predlazem ti da  nju prvo obavis. Nakon srastanja operativne rane (10-15 dana) moze se  izvesti i operacija na grudnom kosu za ciji oporavak treba vise vremena.   ass dr med sc Dragan Milic