Zakazana mi je laparaskopija žučne kese, pa me zanima koliko dugo posle toga neću biti radno sposobna. Čula sam razne priče od tri dana, pa do šest meseci i koliki teret sme da se podiže.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Postovana Jasmina, Ako operacija protekne u najboljem redu mozete se na posao vratiti vec posle nekoliko dana. U slucaju komplikacija (koje su izuzetno retke) oporavak je duzi. Nivo podizanje tereta je isti kao i pre operacije. ass dr med sc Dragan Milic