Da li je maligni tumor na kolenu izlečiv? Da li je opasan? Da li se hiruškim putem odstranjuje?
    HVALA UNAPRED

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Postovani Nikola, Svaki tumor je potencijalno izleciv. Potrebno je utvrditi njegove patohistoloske karakteristike (uzeti biopsiju) i na osnovu nalaze konzilijarno doneti odluku o lecenju. Najbolje je naravno, ukoliko ga je moguce hirurski u potpunosti ukloniti. Nakon toga dodatna radio ili cito terapijau zavisnosti od PH karakteristika tumora. ass dr med sc Dragan Milic