Poštovani,
    već danima unazad osećam bol u desnoj slabini koji se spušta do karlice. Nije to bol jakog intenziteta više nego žiganje, ali iskreno, nervira me. Obratila sam se prvo lekaru opšte prakse koji me je uputio u laboratoriju, pa kod urologa, urolog kod hirurga, hirurg opet kod urologa, urolog kod ginekologa i na uz bubrega. Hirurg je tad rekao da nisam još uvek pacijent za njih, ginekolog da je sve u redu, a urolog je prvo mislio da je neka upala, ali nakon analiza krvi i urina, rekao je da opet odem hirurgu, jer je možda slepo crevo. Danas sam davala krv: leukociti, 9, 5 hemoglobin 108 ( inače imam anemiju) trombociti: 372! U urinu ništa... i više stvarno ne znam šta da radim i kome da se obratim.
    Da li je moguće da je slepo crevo ili je nešto drugo u pitanju?
    Unapred Vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Postovana Maja, Ne radi se o oboljenju slepog creva. Pre ce biti da se radi o nekoj neuralgiji ili urolitijazi. U svakom slucaju ne radi se ni o cemu ozbiljnom. ass dr med sc Dragan Milic