Poštovani doktore,
    interesuje me šta mislite o ovom nalazu: U dojkama registrovane lipofibromatozne promene, dilatacija mlečnih kanalića, mestimično pseudocističnog izgleda. U desnoj dojci u predelu spoja donjih kvadranata registrovana pseudocista veličine 7x4 mm. U levoj dojci nisu registrovane fokalne promene.
    Hvala unpred.

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Postovana Marina, Nalaz ne ukazuje na bilo sta zabrinjavajuce. Postoje promene koje se cesto vidjaju kod zena. Potrebne su redovne UZ kontrole na 6 meseci kako bi se pratila promena. Nema razloga za brigu vec samo za oprez. ass dr med sc Dragan Milic