Poštovani,
    urađena mi je operacija u maju 2008 god. hemoroida gr.III laserom, tačnije; Evaporisatio noduli haemhorroidales cum laseri ligatura protectiva. Procedura Recamie.
    Da li to znači da ja više nemam hemoroide? Saznala sam, da se operacija radi u dva akta, da li je potrebno da radim drugi akt i u čemu se on sastoji?

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Poštovana Mia,
      Vi sada nemate više hemoroide. Da li je potrebna dodatna operacija ili ne odlučiće Vaš lekar na osnovu kliničkog nalaza. Takođe, ponovna pojava hemoroida nije isključena, jer su mogući recidivi.
      ass dr med sc Dragan Milić