Poštovani doktore,
    imam već duže vreme pilonidal sinus ili tako nešto na nezgodnom predelu tela, ali nisam se još uvek usudio da operišem, niti koristim neke lekove i slično. Postoje tri rupe koje luče sekreciju od sukrvice do bistre. Sada imam bolove u donjem delu stomaka, preponi (kao neka žlezda) i u celoj desnoj nozi.
    Molim Vas odgovorite, uplašen sam.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Postovani Marko, Nemojte biti uplaseni jer se ne radi ni o cemu strasnom. Javite se hirurgu na pregled kako bi se postavila tacna dijagnoza. Sinus se uspesno leci jedino operacijom. Operacija nije teska i u najvecem broju slucajeva resava problem. Treba uraditi i UZ pregled prepone i noge kako bi se konstatovao razlog pojave bola. ass dr med sc Dragan Milic