Poštovani dr ,
    moj otac je pre dvadesetak godina imao hiruršku intervenciju na desnoj potkolenici, zbog povrede, nakon koje mu je sa butine presadjena koža na potkolenicu. Sada su mu se na tom mestu otvorile 2 rane, za koje je lekar rekao da su prouzrokovane proširenim venama i njihovim pucanjem. On ima izuzetno problematične vene na obe noge.
    Zanima me može li metoda koju Vi i dr Živić primenjujete pomoći u ovom slučaju i na koji način možemo doći do vas. Da li radite negde privatno ili možda kao konsultanti na nekoj klinici u Beogradu, ili samo u KC Niš i kako da zakažemo pregled?
    Unapred zahvalna,
    Nadežda

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Postovana Nadežda,
      Da li je Vaš otac pogodan za tretman kompresivnom bandazom ili ne, možemo utvrditi nakon pregleda. Dr Živić i ja radimo samo u Vaskularnoj Klinici KC Niš. Pregled možete zakazati na telefon naše ambulante (018 205 113).
      ass dr med sc Dragan Milić