Koloko traje oporavak posle hiruške intervencije, operacija šuljeva? Koliko se ostaje u bolnici posle operacije i koliko se ide na previjanja posle operacije?

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Poštovana Tatjana,
      U zavisnosti od operacije i uspešnosti zahvata, bolesnik ostaje u bolnici od 2-7 dana. Oporavak je različit i može biti od 7 do mesec dana u zavisnoti od prisustva komplikacija. Ovo naravno zavisi i od preoperativnog stanja bolesti i ekstenzivnosti šuljeva.
      ass dr sc med Dragan Milić