Poštovani,
    29.februara 2008.god. sam operisan na institutu \"Dedinje\"- aneurizma abdominalne aorte (AAA). Do sada sam bio na kontroli posle mesec dana 25.03.2008. i posle šest meseci 23.09.2008.godine. Dobro se osećam, na kontrolnim pregledima nalazi su uredni.
    Moje pitanje je: Koje su moguće komplikacije posle ove i ovakve operacije i da li ova operacija utiču na trajanje dužine životne dobi?

    Odgovoreno: 06. 10. 2008.
    • Postovani Slobodane, Komplikacije koje se mogu javiti nakon 6 meseci od operacije su izuzetno retke i ne vredi ih ovde opisivati. Operacija AAA ni na koji nacin (naravno kada je bila uspesna kao kod vas) ne utice na zivotnu dob. Budite bez brige i nemate razloga ni za kakav strah. ass dr med sc Dragan Milic